ANA SAYFA HAKKIMIZDA KAMPANYALAR ÜRÜN KİRALAMA YEDEK PARÇA SERVİS FORMU İLETİŞİM
HAKKIMIZDA

MURAT TEKNİK SERVİS

2007 yılında Karcher yetkili servisi olarak kurulan Murat Teknik Servis, Karcher satış sonrası hizmetler ve teknik servis alanında çözümler sunmakta olup, İç Anadolu Bölgesi’de faaliyet göstermektedir.

Deneyimli ve profesyonel kadromuzla, garanti kapsamında veya garanti süresi geçmiş tüm Karcher ürünlerine; en kısa sürede bakım, onarım ve teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak için tek yapmanız gereken buraya tıklayarak servis formu doldurmak veya aşağıdaki kanallar yolu ile irtibata geçmek.

HER YERDE YANINIZDA

Nerede olursanız olun, bir telefonla yanınızdayız.

Murat Teknik Servis, müşterilerine daha yakın olabilmek, ihtiyaç ve beklentilerini kısa sürede karşılayabilmek amacıyla satış sonrası hizmetlerini yaygınlaştırmıştır.

Sistem ve cihazlarınız ile ilgili acil bir sorunla karşılaştığınızda, servis ekibimiz mümkün olan en kısa sürede yanınızda olacaktır.

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Hedefimiz, orijinal Kärcher ürünleri ve yedek parçalarını en uygun fiyatla son kullanıcıya ulaştırmaktır. Bunun için gerek hizmet kalitemizin, gerekse çözüm ve destek odaklı çalışmalarımızın fiyatlarını mümkün olduğunca piyasa koşullarına göre optimize ederek en uygun fiyatı belirlemeye çalışırız.

TEKNİK SERVİSTE EFEKTİF ÇÖZÜMLER

Sürekli yenilenen teknolojimiz ve konularında uzman profesyonel ekibimizle daha kaliteli, hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunabilmeyi amaçlıyoruz.

SOSYAL MEDYADA MURAT TEKNİK
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
7 gün 24 saat bir telefon uzağınızdayız.
Servis Telefonumuz: 312 220 21 66
Mobil / WhatsApp: 537 425 24 04
SANAL MAĞAZALARIMIZ
ADRES
Nasuh Akar Mah. Süleyman Hacıabdullahoğlu Cad. (Eski 1. Cad.) 27/B Balgat/ANKARA

E-Mail: infomuratteknikservis.com
©2019 MURATTEKNIKSERVIS.COM | Tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan materyallerin yazılı izin olmaksızın alıntılanması, kopyalanması veya dağıtılması yasaktır.
Sitede yer alan logo ve amblemler, ilgili logoların sahiplerinin tescilli ticari markalarıdır. İşbu internet sitesinde yer alan sayfalara erişim günlükleri IP adresi, ziyaret zamanı, kullanıcı arabirimleri ile tutulmakta olup herhangi bir yasal soruşturma durumunda yasal mercilere iletilmektedir. İşbu web sitesi hiçbir çerez (cookie) kaydı tutmamakta ve ziyaret edilen sayfalar üçüncü parti uygulama/kişi veya kurumlarla paylaşılmamaktadır.