ANA SAYFA HAKKIMIZDA KAMPANYALAR ÜRÜN KİRALAMA YEDEK PARÇA SERVİS FORMU İLETİŞİM
KAMPANYALAR

1. İLK HİZMET PARÇA İNDİRİMİ AVANTAJI

Amatör veya profesyonel tüm Karcher ürünlerinin ilk hizmetinde %25 parça indirimi sağlıyoruz.
İşyerinizde ya da evinizde kullanmakta olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz dünya markası Karcher ürünlerinde ilk hizmetin parça indirimi olarak %25 indirim avantajından yararlanın.

2. PROFESYONEL ÜRÜNLERİNİZE ÜCRETSİZ KONTROL VE GERİ BİLDİRİM

Karcher Türkiye İç Anadolu Bölgesi yetkili servisi olarak; Profesyonel Karcher ürünleri kullanan müşterilerimize, aynı gün içinde ücretsiz ürün kontrolü desteği sağlamaktayız.

Kontrol sonucunda; ürününüzün genel durumu, değerlendirmesi ve ürünün geleceği hakkında tarafınıza ücretsiz geri bildirim sağlanmaktadır.

3. SEZON İNDİRİMLERİ

Farklı sezonlarda farklı ürünlerde %30'lara varan indirimler için sanal mağazalarımızı takipte kalın, anlık ve sepette indirimlerden yararlanın.

SOSYAL MEDYADA MURAT TEKNİK
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
7 gün 24 saat bir telefon uzağınızdayız.
Servis Telefonumuz: 312 220 21 66
Mobil / WhatsApp: 537 425 24 04
SANAL MAĞAZALARIMIZ
ADRES
Nasuh Akar Mah. Süleyman Hacıabdullahoğlu Cad. (Eski 1. Cad.) 27/B Balgat/ANKARA

E-Mail: infomuratteknikservis.com
©2019 MURATTEKNIKSERVIS.COM | Tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan materyallerin yazılı izin olmaksızın alıntılanması, kopyalanması veya dağıtılması yasaktır.
Sitede yer alan logo ve amblemler, ilgili logoların sahiplerinin tescilli ticari markalarıdır. İşbu internet sitesinde yer alan sayfalara erişim günlükleri IP adresi, ziyaret zamanı, kullanıcı arabirimleri ile tutulmakta olup herhangi bir yasal soruşturma durumunda yasal mercilere iletilmektedir. İşbu web sitesi hiçbir çerez (cookie) kaydı tutmamakta ve ziyaret edilen sayfalar üçüncü parti uygulama/kişi veya kurumlarla paylaşılmamaktadır.