ANA SAYFA HAKKIMIZDA KAMPANYALAR ÜRÜN KİRALAMA YEDEK PARÇA SERVİS FORMU İLETİŞİM
ÜRÜN KİRALAMA

SERVİS HİZMETLERİ

Murat Teknik Servis, profesyonel müşterilerimizin kısa süreli ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş yeni bir iş fikri olarak kiralama hizmetleri de sunmaktadır.

İşletmenizde uzun zaman aralıklarında temizlik yaptığınız yerleriniz var ve profesyonel temizlik ekipmanlarınız yoksa bu size adam/saat olarak çok iş yükü getirmekle birlikte, gerçek bir temizlik yapmanıza da engel olacaktır.

Örneğin; büyük deponuz, otoparkınız veya şirketinizin geniş alanları çok kirli ve kısa sürede, profesyonelce temizlenmesi gerekiyor. İşte tam bu noktada Murat Teknik Servis, Ürün Kiralama Hizmeti ile temizlik ihtiyacınızı o an da karşılayacaktır.

Kiralayabileceğiniz Profesyonel Ürünlerimiz:

•       Basınçlı Yıkama Makinaları,
•       Halı – Koltuk Yıkama Makinaları,
•       Buharlı Temizlik Makinaları,
•       Zemin Otomatları,
•       Binicili Temizlik Otomatları.

Kiralama yolu ile alınan ürünler, her türlü bakım ve test işlemlerinden geçtikten sonra hizmete sunulur ve kiralama süresi uzatılabilir.

SOSYAL MEDYADA MURAT TEKNİK
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
7 gün 24 saat bir telefon uzağınızdayız.
Servis Telefonumuz: 312 220 21 66
Mobil / WhatsApp: 537 425 24 04
SANAL MAĞAZALARIMIZ
ADRES
Nasuh Akar Mah. Süleyman Hacıabdullahoğlu Cad. (Eski 1. Cad.) 27/B Balgat/ANKARA

E-Mail: infomuratteknikservis.com
©2019 MURATTEKNIKSERVIS.COM | Tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan materyallerin yazılı izin olmaksızın alıntılanması, kopyalanması veya dağıtılması yasaktır.
Sitede yer alan logo ve amblemler, ilgili logoların sahiplerinin tescilli ticari markalarıdır. İşbu internet sitesinde yer alan sayfalara erişim günlükleri IP adresi, ziyaret zamanı, kullanıcı arabirimleri ile tutulmakta olup herhangi bir yasal soruşturma durumunda yasal mercilere iletilmektedir. İşbu web sitesi hiçbir çerez (cookie) kaydı tutmamakta ve ziyaret edilen sayfalar üçüncü parti uygulama/kişi veya kurumlarla paylaşılmamaktadır.